ATSOR KOMBEZ s.r.o.

Dotační programy & poradenství

Co se týká oblasti poradenství u dotačních programů a grantů, touto činností se společnost ATSOR KOMBEZ v návaznosti na aktivity OSVČ Rostislav Vlasák zabývá již od léta 2012. Zaměřujeme se zejména na OSVČ, malé a střední společnosti na území Moravskoslezského kraje a poradenství spolu s vedením administrace v Operačních programech i Evropských sociálních programech.

V současnosti nebo v minulosti jsme poradenské služby poskytovali klientům v programech a výzvách

Stáže ve firmách I., II.

Stáže pro mladé II.

Cesta pro mladé

POVEZ I., II., III.

Vzdělávejte se pro růst

Našimi zákazníky jsou nebo byly OSVČ a společnosti působící zejména v oblasti polygrafie, stavebnictví, kovovýroby, textilní výroby, mzdového účetnictví, logistiky a skladování, hotelnictví, velkoobchodu, bezpečnostních služeb, architektury a návrhářství.

V některých z programů jsou využívany služby externích osob a společností, například u programu Vzdělávejte se pro růst u školení jazyků. Za úroveň služeb externích osob a průběh celého vedení programu nese plnou odpovědnost společnost ATSOR KOMBEZ.

Ostatní uvedené a nabízené služby jako je poradenství a konzultace v oblasti grantů a dotačních programů, zajištění dodávek hotových jídel a zajištění dodávek speciálních pracovních pomůcek je závislá na požadavcích a poptávce klientů.

ATSOR KOMBEZ s.r.o.

Kostelní 100/22
Ostrava-Moravská Ostrava
702 00

© 2022 ATSOR KOMBEZ s.r.o.

Webdesign by Martin Čížek – www.cizekit.cz